Дорога Берегине українського слова та духу! Наша академічна спільнота високо цінує Вашу творчість та щиро захоплюється нею. Ви стали голосом нашої бурхливої епохи та моральним авторитетом нації. На Ваших творах виростали і виростають покоління українців, для яких найбільшою цінністю є незалежність. Ваша поезія безсмертним дотиком до душі виховує любов до рідної землі та навчає берегти природу. Ваші прозові твори змінили постколоніальне світобачення наших громадян та стали підґрунтям формування незалежної інформаційної політики нашої держави. Ваша творчість підтримує і надихає колектив нашого університету у ці непрості часи. Нещодавно ми пережили атаку ворожих безпілотників, які пошкодили академічний історичний корпус ЛНУП, де свого часу навчався провідник українських національно-визвольних змагань ХХ століття Степан Бандера. Але дух вільнолюбности, виплеканий у нашому університеті, ворогові не зламати, бо ми добре пам’ятаємо, що «наше діло праведне й святе».
З нагоди уродин щиро зичимо Вам міцного здоров’я, сили та натхнення на многії і благії літа! Ми віримо, що якнайшвидше здійсняться Ваші пророчі слова про те, що «згине зло і правда переможе», наближаючи Українську Перемогу!
З глибокою повагою

в. о. ректора професор Василь Лопушняк