22 березня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулася зустріч в.о. ректора професора Василя Лопушняка з провідними спортсменами ЛНУП та Львівського фахового коледжу ЛНУП Анатолієм Горідьком, студентом факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, майстром спорту України, членом збірної команди України з важкої атлетики, та Марією Куц, майстром спорту України, студенткою третього курсу Львівського фахового коледжу ЛНУП, а також головою Львівської обласної федерації важкої атлетики Василем Дзвінником, завідувачем кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки Ігорем Вовком, тренером спортсмена, старшим викладачем кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки ЛНУП Михайлом Хомою, директором Львівського фахового коледжу ЛНУП Ярославом Панюрою, головою первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНУП Юрієм Перогом.

Вперше в історії Львівського національного університету природокористування спортсмени у складі збірної команди ЛНУП з важкої атлетики вибороли перше командне місце серед закладів вищої освіти III категорії України.
Очільник університету висловив щиру подяку спортсменам, тренерам та завідувачу кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки за успішний виступ на всеукраїнському рівні серед закладів вищої освіти III категорії та за популяризацію важкої атлетики. Спортсменів нагороджено грамотами та грошовими преміями.
При зустрічі з головою Львівської обласної федерації важкої атлетики Василем Дзвінником було узгоджено ряд питань щодо проведення реконструкції та облаштування спеціалізованого залу важкої атлетики і силових видів спорту. Новий реконструйований спортивний зал надасть можливість широкому загалу студентської молоді університету вдосконалювати свою спортивну майстерність з важкої атлетики та силових видів спорту (армспорту, пауерліфтингу, гирьового спорту, бодібілдингу), популяризувати здоровий спосіб життя, проводити підготовку спортсменів високої спортивної кваліфікації.
Спортсменам-важкоатлетам адміністрація університету побажала успішних виступів на спортивних змаганнях чемпіонатів України, Європи та світу, гідно продовжувати започатковані спортивні традиції нашого університету.