Преосвященніший Владико!
Прийміть найщиріші вітання від академічної спільноти Львівського національного університету природокористування з нагоди 75-річчя з Дня народження!
Ви зробили великий внесок у розвиток Української греко-католицької церкви. Упродовж багатьох років Ви свій талант проповідника спрямовували на плекання високих духовно-моральних християнських цінностей в українському суспільстві, завжди особливу увагу приділяли освітянській спільноті та студентській молоді. Ваше служіння як голови Департаменту військового капеланства УГКЦ спрямоване на підтримку українських воїнів-захисників та військових капеланів.
Від щирого серця дякуємо Вам за багатолітню співпрацю з нашим університетом, за Вашу духовну науку та плідну діяльність у сфері виховання українського студентства.
З нагоди ювілею щиро бажаємо Вам рясних Божих благословінь, міцного здоров’я, сили і наснаги, щоби і надалі віддано служити Богові й Україні та дочекатися переможного миру на святій українській землі!

З глибокою повагою
в. о. ректора ЛНУП