В аграрному середовищі добре відома консалтингова діяльність Львівської аграрної дорадчої служби (ЛАДС). Наш університет тривало і плідно співпрацює з ЛАДС та її керівником Іваном Паньківим. На підтвердження нових напрямків взаємодії ЛНУП та ЛАДС підписали договір про співпрацю в академічній, науковій та інших професійних сферах діяльності.
В.о. ректора ЛНУП проф. Василь Лопушняк, підписуючи договір, відзначив, що академічна та дослідницька робота лише виграє від співпраці та спільних дій. Університет, за його словами, нещодавно завершив підготовку великого грона дорадників, які неодмінно докладуть зусиль до покращення аграрного бізнесу та діяльності сільськогосподарських виробників. В свою чергу директор ЛАДС Іван Паньків проінформував, що реально співпраця уже триває, і навіть нещодавно відбулись робочі зустрічі, гостьові лекції та інші заходи. Деякі плани уже набирають обрисів спільних проєктів.
Співпраця ЛНУП із аграрним середовищем розвивається!