5 квітня 2024 року відбулася зустріч в.о. ректора професора Василя Лопушняка із представниками 12-ї бригади спеціального призначення Національної гвардії України «Азов»: Сергієм Білоконем, Павлом Дерев’янком (Хорунжа служба «Азов»), Андрієм Лазорком (Рекрутинговий центр «Азов» у м. Львів). Військові ознайомились із кабінетом довійськової підготовки, що став осередком знань та практичних навичок з навчальної дисципліни «Фізичне виховання та основи захисту України» для студентів університету.
У результаті зустрічі було домовлено про спільні патріотичні заходи з метою навчання здобувачів вищої освіти тактичної медицини, елементів військової справи, необхідних для служби в Силах оборони України і у складному сьогоденні. Також будуть прочитані лекції-презентації на історичну, воєнну тематику військовими фахівцями. Така співпраця є актуальною сьогодні і потрібною для сучасної молоді як важливий елемент військово-патріотичного виховання.