4 квітня 2024 року представники Навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Львівського національного університету природокористування взяли участь у воркшопі, який був організований компанією ТОВ «Плагіат» (StrikePlagiarism.com) для адміністраторів та відповідальних за якість освіти. Спікери воркшопу, представники команди Львівського офісу Анна Чудак і Роксоляна Латик, а також виконавчий директор компанії Plagiat.pl Алі Тахмазов поділились досвідом, який може допомогти закладам вищої освіти у вирішенні важливих питань академічного процесу та підвищить рейтинг університету. Зокрема, були розглянуті такі теми: розпізнавання контенту штучного інтелекту; зловживання при використанні штучного інтелекту; звіт про наявність штучного інтелекту в системі StrikePlagiarism.com; процедури використання модуля пошуку контенту, згенерованого штучним інтелектом; інтеграція з LMS системами; децентралізація перевірки студентських робіт.