12 квітня 2016 р. у Львівському національному аграрному університеті відбулася зустріч з представником голландської компанії Difco International п. Рене Кремерсом. Ця компанія спеціалізується на розробці та управлінні аграрними проектами в умовах ринків, що розвиваються, за наступними напрямами: молочне тваринництво, м’ясне тваринництво, рослинництво. П.Рене Кремерс зробив презентацію на тему «Cow Signals – Сигнали корів», яка спочатку прозвучала досить несподівано для української аудиторії. Ця система управління молочною фермою була запроваджена компанією Vetvice і є справжньою філософією управління молочною фермою, яка сприяє максимізації вигод, отриманих в результаті використання даної методики.  Голландська сторона планує створення трьох центрів із запровадження даної системи  в Україні. Це Львів, Умань і Біла Церква, а також Суми. Для цього голландський уряд виділив кошти на програму для підготовки і навчання спеціальних тренерів, до якої буде залучений і наш університет.

Треба зауважити, що наш ЛНАУ започаткував співпрацю з голландською стороною ще у квітні минулого року, коли ми провели великий семінар з точного землеробства, де брав участь радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні п. Еверт Ян Краєнбрінк,  представники групи компаній PLUS, а також професор університету Дронтон Корне Кокс.