Студентський актив спільно з ректоратом на чолі з в.о. ректора Василем Лопушняком плідно попрацювали над розширенням Саду Перемоги, що знаходиться перед головним корпусом університету. Спільними зусиллями створене минулоріч насадження плодових культур поповнили новими перспективними сортами яблунь, слив, абрикосів та фундука, провели формуючу обрізку рясно квітучих дерев, висаджених минулого року.
Учасники акції, милуючись пишним цвітом молодих деревець, вкотре відзначили щедрість нашої рідної землі та отримали надихаючий імпульс від виконаної місії та контакту з природою.
В.о. ректора Василь Лопушняк подякував всім учасникам за успішну реалізацію цьогорічної частини проєкту і запевнив, що в наступному році його обов’язково буде продовжено.