Мистецтво, краса народної пісні не мають у світі кордонів. Вони так, як і любов, об’єднують країни, людей, різні культури. Саме мистецька подія дозволила побувати у Польщі трьом художнім колективам Львівського НАУ. Народна хорова капела викладачів і співробітників, Народна капела бандуристів, Народний дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня» стали учасниками ІІІ Міжнародного фестивалю вчительських мистецьких колективів. Фестиваль проходив 14-18 квітня 2016 року у польському місті Пулави, яке вже упродовж багатьох років є побратимом наших Дублян.
ІІІ Міжнародний фестиваль скликав понад 18 хорових, вокальних, музичних, театральних колективів. Україну представляли 4 колективи, з яких три – із Львівського національного аграрного університету.

З тріумфом пройшли виступи Народної хорової капели викладачів і співробітників, Народного дівочого вокально-інструментального ансамблю «Берегиня», Народної капели бандуристів. Особливо глядача вразило бандурне мистецтво та майстерність виконання, обробки українських та польських пісень: «В гаю зелененькім», «Полонез», «Щедрик», «Вечір надворі», «Чорнії брови, карії очі», «За нашом стодолом», «Зацвіла калина». Усі колективи були відзначені Подяками та пам’ятними статуетками, що символізували мистецький фестиваль. Та найбільшою нагородою за мистецтво виконання було захоплення вдячного глядача. Зал аплодував стоячи після закінчення виступу Народної капели бандуристів, запрошуючи подарувати ще прекрасну мить звучання української пісні. Високо оцінили мистецькі керівники хорових колективів та оргкомітет фестивалю майстерність керівника, диригента, Заслуженого працівника культури України – Івана Федоровича Качкевича, який вже понад 45 років працює у нашому університеті і очолює Народну хорову капелу викладачів і співробітників, Народну капелу бандуристів у Львівському НАУ. Саме у 2012 році завдяки ініціативі та творчому пошуку І.Ф. Качкевича було організовано Дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня», який у 2015 році отримав звання «народний».
Активними учасниками цих колективів та гордістю нашого університету є викладачі, працівники та студенти: Оксана Скаб, Марія Дребот, Наталія Хомич, Оксана Мазурак, Оксана Мазепа, Михайло Коновалюк, Людмила Дика, Олена Дерпак, Людмила Дерпак, Надія Бугай, Сергій Нікіфоряк, Олександр Біттер, Олег Янушевич, Михайло Іващенко, Олег Гнатів, Михайло Дорош, Олексій Качмар, Орест Рись, Ірина Макар, Віра Проць, Андрій Висоцький.
Незабутніми залишаються у пам’яті дні перебування у м. Пулави, а також неперевершені виступи художніх колективів ЛНАУ на ІІІ Міжнародному фестивалі вчительських мистецьких колективів, спілкування з колегами із різних міст  Польщі, екскурсії історичними місцями.
Виступ на фестивалі став лише початком концертних гастролей колективів ЛНАУ.