4 червня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування було відзначено День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Університетська спільнота зібралася біля Меморіального стенда Героям – випускникам, студентам та працівникам університету, які віддали життя, захищаючи Україну від російського агресора. Поминальну панахиду очолив капелан університету отець Іван Венгрин. Керівник відділу з організації виховної роботи студентів Оксана Качмар нагадала усім присутнім про загиблих, поранених, зниклих безвісти, примусово депортованих на територію держави-агресора дітей внаслідок злочинної діяльності росії, яку в майбутньому визнають геноцидом проти українців. Хвилиною мовчання, спільною молитвою та виконанням Державного Гімну України студентами, викладачами та працівниками ЛНУП було вшановано світлу пам’ять про наших Героїв, про дітей, які загинули під час цієї страшної війни, та усіх невинно убієнних російським агресором.
Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, збережемо пам’ять про кожну загиблу дитину, кожного загиблого Воїна – захисника України.
Слава Україні! Героям слава!