13 травня 2016 року у Краківському аграрному університеті ім. Гуго Коллантая відбулася урочиста церемонія надання звання Почесного професора (Profesora Honorowego) доценту Львівського національного аграрного університету Юрію Миколайовичу Токарському.

Це почесне звання було одноголосно присвоєно доценту Ю.М. Токарському ухвалою сенату університету 01 квітня 2016 року за значні заслуги у справі розвитку українсько-польського співробітництва і, зокрема, співпраці з Краківським аграрним університетом.

Урочисту церемонію відкрив ректор Краківського аграрного університету професор Володимир Сади, який оголосив подію та представив гостей. Короткий життєпис і наукові досягнення доцента Ю.М. Токарського виголосив декан факультету технології виробництва і енергетики професор Славомир Курпаска.

Ректор Володимир Сади урочисто вручив доценту Юрію Миколайовичу Токарському диплом Почесного професора.

На завершення урочистої події Почесний професор Краківського аграрного університету ім. Гуго Коллантая, доцент Львівського національного аграрного університету Ю.М. Токарський виголосив доповідь, в якій засвідчив історичні етапи розвитку рільничих студій в Дублянах, внесок рільничої школи в Дублянах у справу розбудови аграрної освіти України та Польщі, а також українсько-польське співробітництво на сучасному етапі і, зокрема, з Краківським аграрним університетом.