Упродовж вересня 2024 року відбулись ознайомчі зустрічі працівників відділу з організації виховної роботи студентів зі здобувачами вищої освіти першого року навчання. Зустрічі були направлені на ознайомлення із навчально-виховним процесом у закладі вищої освіти. Студентам повідомлено, що в університеті активно функціонують підрозділи відділу, а саме: Центр академічного капеланства, психологічна служба, спортивний клуб ЛНУП, народні художні колективи, Музей історії університету та Музей Степана Бандери, Студентська самоврядна організація «Основа», Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНУП. Практичний психолог Мирослава Ходакова проінформувала про свою діяльність та графік роботи. Здобувачі вищої освіти дізналися про діяльність Центру академічного капеланства та студентського самоврядування. Перед студентами перших курсів виступили керівники художніх колективів: Софія Фаріон, керівник Народної хорової капели «Джерела Розточчя»; Побєда Харісов, заслужений працівник культури України, та Соломія Михайлів, керівники Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», Іван Качкевич, керівник Народної капели бандуристів та Народного ВІА «Берегиня», заслужений працівник культури України.

Здобувачі вищої освіти почули розповідь про діяльність відомих в Україні і за кордоном колективів ЛНУП. Керівники колективів запросили усіх студентів долучитися до мистецької співпраці і продовження гарних творчих традицій університету, які є візитною карткою нашого навчального закладу. Керівник відділу з організації виховної роботи студентів Оксана Качмар закликала здобувачів вищої освіти до дотримання академічної доброчесності у ЛНУП, дотримання усіх заходів техніки безпеки та алгоритму дій при повітряній тривозі, звернула увагу на важливість зберігання інформаційної тиші та наголосила на можливості самореалізації у студентських організаціях та мистецьких колективах.