30 вересня 2024 р. відбулась конференція трудового колективу Львівського національного університету природокористування, питанням порядку денного якої було розпорядження Кабінету Міністрів України про реорганізацію Львівського національного університету природокористування.
Головою конференції обрано голову профспілкової організації працівників ЛНУП Романа Шмига, до президії увійшов в.о. ректора Василь Лопушняк.
Перед тим, як перейти до реалізації порядку денного, в.о. ректора Василь Лопушняк виступив із вступним словом, в якому відзначив, що питання стосовно реорганізації триває довгий час, позиція МОН України незмінна і в результаті реорганізації буде прийнято наказ Міністерства про створення нового закладу вищої освіти на основі об’єднання двох рівноправних партнерів – Львівського національного університету природокористування та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
В.о. ректора було поставлено низку питань щодо реорганізації ЛНУП, зокрема чому представники МОН України не обговорили це питання із членами Вченої ради ЛНУП, трудовим колективом ЛНУП, студентською самоврядною організацією «Основа» ЛНУП.

В обговоренні взяли участь: проректор з навчально-виховної роботи Віталій Боярчук; завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Юрій Дубневич; завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Андрій Линдюк; в.о. завідувача кафедри землеустрою Мирослав Богіра; професор кафедри генетики, селекції та захисту рослин Петро Завірюха; директор ВСП «Львівський фаховий коледж ЛНУП» Ярослав Панюра; завідувач кафедри підприємництва та торгівлі Юрій Губені; доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. професора Олександра Семковича Олег Крупич; доцент гуманітарної освіти Андрій Копитко; голова студентської самоврядної організації «Основа» Ернест Яроцький

У результаті обговорення конференція трудового колективу Львівського національного університету природокористування прийняла рішення:
- Направити звернення конференції трудового колективу Львівського національного університету природокористування до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра освіти і науки України та Голови Львівської обласної військової адміністрації. Текст звернення додано.
- Створити Комітет захисту Львівського національного університету природокористування.
- Подати електронну петицію Президенту України від колективу, студентів, випускників та стейкхолдерів Львівського національного університету природокористування щодо скасування Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2024 р. № 912-р «Про реорганізацію Львівського національного університету природокористування».

Вкладення:
Скачати цей файл (Звернення ЛНУП.pdf)Звернення ЛНУП.pdf110 Кб