28 травня 2016 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася традиційна зустріч із випускниками ювілейних років. Університет гостинно зустрічав випускників 1956, 1961, 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006, 2011 років.

Першим із вітальним словом до гостей звернувся ректор ЛНАУ, академік Національної академії аграрних наук України та Академії вищої школи України, професор, доктор біологічних наук Володимир Снітинський. У своєму виступі Володимир Васильович окреслив славну історію університету, який цього року відзначає 160-річчя від дня заснування, а також розповів про сучасний стан та перспективи розвитку усіх факультетів, наукові досягнення.

«Хліб наш насущний дай нам сьогодні…» – саме такими словами до випускників звернувся один із найстарших працівників ЛНАУ, який навчав студентів з 1960 року, – директор музею історії університету Юрій Токарський. Юрій Миколайович нагадав усім присутнім основне призначення хлібороба, людини, яка працює на землі. Ця праця є святою і вічною. Привітали випускників голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету Олег Андрушків та студентка економічного факультету Марія Тракало, які є продовжувачами родинних династій у нашому навчальному закладі.

Славу університету примножують його випускники. Сьогодні багато з них розвиває національну аграрну освіту та науку, працює у сфері сільськогосподарського адміністрування та виробництва, проектує і зводить споруди, береже землю від екологічних бід, вирощує хліб і плекає сади.

Своїми спогадами про роки навчання та досягненнями поділилися: випускник факультету агротехнологій та екології 1971 року, Заслужений працівник освіти України, доцент, кандидат сільськогосподарських наук, вчений секретар Подільського державного аграрно-технічного університету Василь Іванович Печенюк; випускник землевпорядного факультету 1976 року, Народний депутат Верховної ради України ІІ скликання, член спілки землевпорядників України Віктор Іванович Петрук; випускник факультету механізації сільського господарства 1976 року, директор ТзОВ «П'ятидні», Заслужений працівник сільського господарства України, повний кавалер ордена «За заслуги»,  депутат Волинської обласної ради Валерій Григорович Діброва; випускник економічного факультету 1976 року, доцент кафедри економіки, організації та планування в АПК Тернопільського національного економічного університету Марія Григорівна Пушкар; випускник факультету будівництва та архітектури 1986 року, власник будівельної фірми «ТВД» Мирон Романович Кіндій.

Творчим дарунком, який повернув випускників у світ молодості, студентської дружби, роки навчання стали виступи творчих колективів ЛНАУ: Народної хорової капели «Джерела Розточчя» (художній керівник – Марія Дребот), Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» (художній керівник – заслужений працівник культури України Побєда Харісов, репетитор – Вікторія Юрків), Народного ансамблю «Троїсті музики» (художній керівник – Степан Вус), Народного дівочого вокально-інструментального ансамблю «Берегиня» та Народної капели бандуристів (художній керівник – заслужений працівник культури України Іван Качкевич), переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів – Сергія Нікіфоряка, Христини Мозуль, Христини Зозулі, Михайла Іващенка.

Завершилася зустріч спільним виконанням гімну Львівського НАУ та побажанням випускникам успіхів у величній хліборобській праці, віри у велике майбутнє нашого села та всієї України.