9 жовтня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбувся Благодійний концерт військового оркестру ЗСУ «Оркестр 59», який отримав свою назву на честь 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, за підтримки доцента кафедри гуманітарної освіти, військового капелана о. Івана Саса.
У виконанні військового оркестру прозвучали українські народні пісні, козацькі пісні, лемківські пісні, пісні січових стрільців, повстанські пісні у сучасних авторських обробках. Глядачі мали змогу насолодитися джазовою, фольковою обробкою традиційних пісень, а також відкритою до глядачів манерою виконання.

Студенти, викладачі, працівники Львівського національного університету природокористування підтримали благодійну акцію донатами для придбання необхідного військового обладнання.
В.о. ректора ЛНУП, професор Василь Лопушняк подякував від імені університетської академічної спільноти «Оркестру 59», відзначивши високу майстерність, блискуче володіння різними музичними жанрами, інструментами, та висловив побажання подальшої співпраці.