17 червня 2016 р. з діловим візитом до Львівського національного аграрного університету прибув професор Лучіано Ло Чельсо (Італія) – Президент Гуманітарної Європейської Асоціації, координатор консорціуму Orifan Italy. Основною темою зустрічі стало обговорення можливостей залучення нашого університету до реалізації низки європейських проектів. Гість, ознайомившись із науковим та ресурсним потенціалом університету, високо оцінив перспективи такої співпраці.

За результатами зустрічі за участю першого проректора В.М. Боярчука та проректора з наукової роботи І.Б. Яціва було підписано угоду про наміри, за якою Львівський національний аграрний університет заявив про готовність взяти наукову й технічну участь у реалізації двох проектів, які підтримуються у рамках співпраці ЄС – Україна: з продукування електроенергії з відходів сільськогосподарського виробництва та виробництва і промислового використання продукції коноплярства.