Цей рік є особливим для нас, адже цьогоріч ми відзначаємо 160-річчя нашого університету.

За 160 років свого існування наш навчальний заклад пройшов шлях від рільничої школи, в якій навчалося до 50 студентів на трьох курсах, до університету європейського зразка, який щороку випускає понад 2000 студентів.

Наш університет пишається плеядою видатних науковців, які зробили великий внесок у розвиток аграрної освіти та науки, серед яких учені і педагоги зі світовими іменами: Ю. Мікульовський-Поморський, К. Мічинський, К. Шульц, Б. Свентоховський, Ч. Канафойський, К. Січинський, Є. Храпливий, Г. Кияк, М. Гончар та багато інших.

Серед сотень тисяч наших випускників – відомі політичні та громадські діячі, всесвітньо відомі вчені, керівники  підприємств, висококваліфіковані економісти, агрономи, екологи, інженери-механіки, енергетики, менеджери, землевпорядники, будівельники та архітектори. Ми підтримуємо тісні зв’язки з навчальними закладами та науковими установами більш ніж 25 країн, серед яких Англія, США, Польща, Чехія, Словаччина, Німеччина, Хорватія, Угорщина, Греція та інші.

Наші студенти мають всі умови для наукової роботи – в університеті функціонує понад 70 гуртків з різних наукових дисциплін. Також в університеті активно діє студентська профспілка та студентська самоврядна організація «Основа», десятки творчих колективів, серед яких 7 носить почесне звання «Народний». Окрім того, наш навчальний заклад заслужено пишається своїми спортивними досягненнями. Серед наших викладачів та студентів – майстри спорту міжнародного класу, майстри і кандидати в майстри спорту України.

А особливо ми пишаємося тим, що в нашому університеті молоде покоління виховується із почуттям гідності та патріотизму, оскільки ми всіляко намагаємося прищепити нашим студентам відповідальність за майбутнє рідного народу, національну та людську гідність.

Щиро бажаю Вам нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо нашого університету і всієї України. Пам’ятаймо, що наше завдання – зробити усе можливе, щоб наша країна процвітала.

Зі святом Вас, дорогі друзі!

Ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський