Кожного року у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. У цей день найкращі слова привітань, квіти дарують вдячні учні, вихованці, студенти своїм педагогам і наставникам, бо немає жодної людини, доля якої не була б пов’язана із вчителем. Справжній вчитель – це не просто професія, а величне покликання та місія, дана Богом.

29 вересня 2016 року у Львівському національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької за ініціативою організації Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації було проведено урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти. Освітян Львівщини вітали голова Львівської обласної державної адміністрації О. Синютка, голова Львівської обласної ради О. Ганущин, директор Департаменту освіти і науки Л. Мандзій, голова Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України М. Яцейко. Почесними грамотами, державними нагородами були відзначені переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016».

Святковий концерт став одним із найкращих дарунків для педагогів та працівників освіти. Одними із учасників концерту були колективи Львівського національного аграрного університету. Вчителів області вітали Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Заслужений працівник культури України П. Харісов), Народний ансамбль «Троїсті музики» (керівник С. Вус), Народний дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня» (керівник Заслужений працівник культури України І. Качкевич). Глядачі захоплено аплодували, вражені високим мистецьким рівнем виконання номерів.