6 жовтня 2016 року на кафедрі українознавства ЛНАУ відбулося відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід відкрила завідувач кафедри А.М. Куза, яка, зокрема, наголосила, що проведення конкурсу сприяє піднесенню престижу української мови та літератури в молоді, плеканню почуття гордості за свій народ і відповідальності за його майбутнє. Це особливо важливо сьогодні, коли проти України ведеться інформаційна війна. Анжела Михайлівна зорієнтувала студентів щодо тематики конкурсу, що передбачає, передусім, висвітлення ролі української мови у державотворчому процесі та її важливе значення для консолідації нації.

Згідно з Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року, для студентів ВНЗ І–ІV рівня акредитації конкурс проходитиме у три етапи (з листопада 2016 року по березень 2017 року). У ЛНАУ перший етап відбудеться у рамках відзначення Дня української писемності та мови, який щороку святкують 9 листопада. Усіх охочих, які мають творчі здібності, шанують рідне слово та керуються імперативами Тараса Шевченка, запрошуємо до участі. Зголошуватися можна на кафедру українознавства.