12 листопада 2016 року у Львівському національному аграрному університеті з діловим візитом побувала італійська делегація у складі професора Лучіано Ло Чельсо та Президента компанії PV Group інж. Мікеле Джакалоне. Представники італійського бізнесу висловили бажання реалізувати в Україні низку інвестиційних проектів, і в одному з них, що передбачає виробництво й переробку продукції вирощування промислової коноплі, запланована участь нашого університету.

За результатами зустрічі за участю першого проректора В.М. Боярчука та проректора з наукової роботи І.Б. Яціва було погоджено низку питань щодо наукової й технічної участі університету в реалізації проекту. Цей проект є інноваційним для аграрного сектору нашої країни і розрахований на тривалий період. На переконання гостей, успішна його реалізація можлива лише за підтримки українських наукових структур. Професор Лучіано Ло Чельсо, який не вперше в нашому університеті, висловив упевненість, що співпраця буде взаємовигідною для обох сторін. Вона, зокрема, передбачає залучення до участі в реалізації проекту випускників ЛНАУ, для чого запланована відповідна навчальна програма. Її реалізація розпочнеться доволі скоро, адже вже навесні за планами компанії PV Group розпочнуться практичні кроки з вирощування та переробки в Західній Україні промислової коноплі.