17-19 листопада 2016 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбулася Тридцята щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2016».

Виставку урочисто відкрив президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН і НАПН України В.Г. Кремінь. В «Українському домі» цьогоріч було представлено близько 80 вищих навчальних закладів України, а також свої експозиції представили понад 50 закордонних навчальних закладів з 25 країн Європи, Канади і США. Під час роботи виставки було проведено 50 семінарів і круглих столів. Навчальні заклади презентували освітні послуги, проводили діалог із школярами, які мали змогу довідатися про умови вступу та навчання в уподобаному навчальному закладі.

Традиційно Львівський національний аграрний університет є постійним учасником у міжнародній виставці «Освіта та кар’єра».

Всього за три дні роботи експозицію нашого університету відвідало понад 800 осіб, близько 400 осіб взяли участь у семінарах та круглих столах.

Під час виставки Львівський національний аграрний університет був нагороджений золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» та почесним званням «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».