Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Сільське господарство є стратегічною галуззю економіки України, має винятково важливе значення для процвітання й благополуччя нашого народу. Українське село потребує активних, освічених молодих спеціалістів із новаторським мисленням, спроможних організувати сучасне виробництво, дати імпульс для розвитку сільських громад. Підготовка кваліфікованих кадрів, орієнтованих на потреби АПК, спроможних ефективно застосовувати отримані знання на практиці, націлених на постійний професійний ріст – завдання колективу нашого університету. На зміцнення продовольчої безпеки України, її міжнародного авторитету спрямовані й наші зусилля з впровадження у виробництво прогресивних технологій, наукового забезпечення соціального відродження села.
З нагоди професійного свята бажаю викладачам і співробітникам, випускникам, студентам і аспірантам Львівського національного аграрного університету міцного здоров’я, щастя й благополуччя, успіхів у всіх ваших починаннях.

Ректор університету,
академік НААН України  В.В. Снітинський