26 листопада 2016 року у Львівському НАУ проходив V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова – 2016», організований Асоціацією діячів естрадного мистецтва України, яку очолює заслужений діяч мистецтв України, віце-президент ВГО «Агентство охорони прав виконавців», віце-президент Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва В.В. Герасимов.

Цьогорічний V Всеукраїнський фестиваль-конкурс  проходив під патронатом ректора Львівського НАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського.

Львівський НАУ гостинно прийняв понад тисячу учасників: більше 40 хореографічних, циркових, вокальних колективів та понад 30 вокалістів.

Конкурсна програма та відзначення переможців проходили у першій половині дня. Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі: голови журі,  заслуженого діяча мистецтв України, президента творчої спілки «АДЕМ України» Віктора Герасимова; заслуженого діяча естрадного мистецтва України, кандидата мистецтвознавства Руслани Калини; заслуженого діяча естрадного мистецтва України, голови Львівського обласного відділення творчої спілки «АДЕМ України» Тараса Шіта; заслуженого працівника культури України, головного режисера-постановника Олега Гафтковича; заслуженого діяча естрадного мистецтва України Леоніда Дехтяренка; медійного партнера фестивалю, президента громадського телебачення «Разом TV» Володимира Маліновського.

«З журбою радість обнялись», – так можна словами Олександра Олеся сказати про фестиваль-конкурс та жалобний День пам’яті жертв Голодоморів. У цей день о 16.00 год. уся Україна завмерла у хвилині мовчання, щоб вшанувати світлу пам'ять жертв Голодоморів 1921–1923, 1932–1933 та у 1946–1947 рр. Всі учасники  Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу, студенти та працівники Львівського НАУ  також запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання пом’янули мільйони українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським терором та комуністичним режимом.

Минули навіки дні чорних негод –

Живе Україна! І вільний народ,

Як з попелу Фенікс, ожив і злетів,

І зорями зміряв простори степів.

Мистецький захід, що об’єднав талановиту молодь, став переконливим свідченням збереження і розвитку непересічної духовності українського народу, бо хліб насущний і хліб духовний завжди були важливими складовими нашої держави.

Незабутнім залишиться виступ Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» Львівського НАУ під керівництвом заслуженого працівника культури України Побєда Харісов, який отримав найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю.

Також вітаємо наших вокалістів, що стали лауреатами І ступеня у вокальному жанрі – Христину Мозуль та Марту Павлів (факультет агротехнології та екології).

Організатори  та учасники V Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу  «Золотий перетин Львова–2016» висловили щиру подяку ректору Львівського НАУ Володимиру Снітинському за дієву підтримку цього мистецького заходу, а також підрозділу з організації виховної роботи студентів ЛНАУ та усім студентам і працівникам, які допомогли провести фестиваль на високому професійному рівні.