20 листопада 2013 р. відбувся ознайомчий візит студентів Шацького лісового коледжу ім. В. Сулька у Львівський НАУ.

Між коледжем і ЛНАУ налагоджена тісна співпраця, яка стосується як навчально педагогічної роботи, профорієнтаційної роботи, так і практичної підготовки студентів. Студенти Шацького лісового коледжу ознайомилися з матеріально-технічною та навчальною базою ЛНАУ. Також для гостей з Шацька були проведені цікаві ознайомчі екскурсії в музей Степана Бандери та музей університету. Майбутні студенти спеціальності екологія, екологія навколишнього середовища та збалансованого природокористування побували на базовій кафедрі даного напрямку підготовки, де ознайомилися з матеріальним та науковим станом випускової кафедри. Була проведена зустріч зі студентами різних курсів спеціальності "Екологія". Під час зустрічі відбувся активний обмін думками. Студенти коледжу дізналися про умови навчання та дозвілля у ЛНАУ. Ознайомча поїздка завершилася відвідинами міста Львова, де вони були ознайомлені з історичною та культурною спадщиною нашого міста.