Патріотичне виховання молоді є основою формування особистості, зорієнтованої на національні цінності, такої, що готова до розбудови демократичної, незалежної української держави.

Прикладом такої беззастережної посвяти свого життя Батьківщині став наш український герой Степан Бандера. Тому молоді люди, студенти груп Мо-11 і Мо-12СП, що тільки розпочинають своє навчання у стінах ЛНАУ, з великою цікавістю ознайомилися із життям цього видатного діяча під час екскурсії у музеї С. Бандери. Це ім’я стало для них синонімом борця, гідного і відданого патріота України.

Після завершення екскурсії студенти відзначили, що Степан Бандера залишив прекрасний приклад теперішній молоді. Потрібно тільки знайти в собі сили його зреалізувати.