На факультеті будівництва та архітектури пройшов круглий стіл на тему «Інновації в архітектурному середовищі виробничих споруд та їх комплексів».

На зустрічі були присутні студенти (10 осіб) та викладачі Черкаського державного технологічного університету, зокрема к.мист, доцент, професор кафедри дизайну Інна Олександрівна Яковець та викладач кафедри дизайну Наталія Миколаївна Литовченко.

Доповіді виголошували Н.С. Савчак, А. В. Степанюк, І.О. Яковець, Р.В. Кюнцлі.

Гості з Черкаського державного технологічного університету щиро подякували керівництву університету за теплий прийом, цікаві пізнавальні лекції для студентів як з фахового спрямування, так і історичного, а також за творче спілкування з колегами з питань вищої мистецької освіти та інновацій в дизайні архітектурного середовища виробничих споруд та їх комплексів.