В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності. У Музеї Степана Бандери Львівського національного аграрного університету діє виставка «Соборна мати – Україна, одна для всіх, для всіх єдина», яка висвітлює події цих часів.
Переконані, що відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний імператив берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
Книжкова виставка в Музеї Степана Бандери привертає увагу студентів університету, викладачів та відвідувачів, пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням  та майбутнім українського народу.