23 лютого Музей Степана Бандери відвідав доцент кафедри садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства Вінницького національного аграрного університету, д. с.-г. н. С.А. Вдовенко. Сергій Анатолійович із цікавістю прослухав розповідь А. В. Ковалів про життя та діяльність Провідника ОУН, про його навчання в Дублянах та злочинне вбивство.  Бандера – незламний борець за волю України, чия творча спадщина і зараз має величезне значення для національно-визвольного руху, закріплення та розбудови Української Самостійної Соборної Держави.
Після завершення екскурсії відвідувачі згадали про тривожні події на Майдані, про Небесну Сотню, їхній героїзм та відвагу.
С. А. Вдовенко у книзі відгуків висловив вдячність за екскурсію та побажав успіхів у роботі засновникам і працівникам музею. На завершення зустрічі гості зробили фото на згадку біля пам’ятного стенду «З Майданом в серці крізь життя».