26 квітня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася зустріч радника Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марини Соботюк зі студентською молоддю університету.

На зустріч прибула також депутат Львівської міської ради фракції «Громадський рух «Народний контроль» Анна Мармуляк.

Радник Міністра Марина Соботюк, депутат Львівської міської ради Анна Мармуляк, представники Студентської ради при Міністерстві відвідали музей Степана Бандери. Екскурсія, під час якої велася цікава дискусія в руслі «запитання – відповідь»,  була досить цікавою та напруженою. Гості були вражені Музеєм, експонатами і виставками, та пообіцяли, що будуть частими гостями тут у нас, в Дублянах.