11 травня 2018 р. на економічному факультеті Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей. Факультет зустрічав випускників 11 класів шкіл Буського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Золочівського, Дрогобицького, Пустомитівського, Бродівського, Жовківського, Жидачівського, Яворівського, Стрийського, Миколаївського та інших районів Львівської області. Загальна кількість учасників становила 350 учнів.

Багато майбутніх абітурієнтів відвідали Музей Степана Бандери. Учні були подивовані тим, що в Дублянах у Львівському НАУ існує такий Музей, і що стежками міста колись ходив наш національний лідер. Затамувавши подих, учні слухали екскурсію, особливо вразило їх злочинне вбивство Степана Бандери. Наприкінці було зроблене спільне фото та висловлена подяка в книзі відгуків Музею.