22 травня 2018 р. на факультеті агротехнологій і екології Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей. На захід були запрошені старшокласники та випускники загальноосвітніх шкіл Львівщини та Тернопільщини. Зокрема, День відкритих дверей факультету відвідали учні шкіл Жовківського, Золочівського, Радехівського, Пустомитівського, Самбірського, Яворівського районів Львівської області, м. Львова, Козівського району Тернопільської області, а також Золочівського коледжу ЛНАУ.
Для відвідувачів Дня відкритих дверей була організована екскурсія в Музей Степана Бандери. Екскурсія пройшла в теплій та дружній атмосфері, школярі та їх наставники отримали цікаву, змістовну та вичерпну інформацію щодо діяльності відомої постаті ХХ століття Степана Бандери.