10 жовтня учні 6 класу Куликівської школи відвідали Музей Степана Бандери у Дублянах. В ознайомчій формі діти дізналися, що таке музей, з чого він складається та якими бувають експонати. Антоніна Василівна, директор Музею, розповіла про основні події ХХ століття, ОУН-УПА, показала стенди, пов’язані із дитинством Степана Бандери. Діти побачили, як виглядали воїни УПА, чим воювали та як відпочивали. Маленькі відвідувачі відчули себе справжніми солдатами, адже мали можливість приміряти кашкет УПА.
Хочеться, аби у свідомості дітей боротьба УПА асоціювалася із самовідданою боротьбою за самостійну та незалежну Україну, і щоб вони вшановували Героїв не лише напередодні річниці від створення УПА, а й кожен день.