9 січня у Народному домі с. Угринів, що на Сокальщині, відбулася година пам’яті та презентація художньо-документального фільму «Степан Бандера: незламний борець за волю України», знятого за сприяння Львівського національного аграрного університету.

В програмі заходу учні школи продемонстрували свої вміння з декламування віршів, танців, а також заспівали декілька патріотичних пісень.

На захід було запрошено Антоніну Ковалів – директора Музею Степана Бандери в Дублянах.

Антоніна Василівна розповіла про героїчне життя Провідника ОУН, ідею створення історичної стрічки та про сам процес зйомки. Також учні школи дізналися про умови вступу до університету та отримали роздаткові матеріали.

Опісля відбувся показ фільму. Глядачі були в захваті та подякували за можливість одними з перших переглянути фільм про борця за волю України Степана Бандеру.

Наприкінці свята працівники культури отримали на згадку від ЛНАУ блокноти, календарики та газети, випущені з нагоди 110-ї річниці від дня народження та 20-річчя від дня заснування Музею Степана Бандери в Дублянах.