З ініціативи декана землевпорядного факультету ЛНАУ док. екон. наук, академіка ЕАН України Михайла Григоровича Ступеня у рамках профорієнтаційних заходів на землевпорядному факультеті ЛНАУ 11 жовтня 2019 року на кафедрі туризму відбулась зустріч із випускниками Стрийського аграрного коледжу зі спеціальності 242 «Туризм». Випускники зустрілись з представниками Вченої ради, деканом землевпорядного факультету та викладачами кафедри туризму, були ознайомлені з особливостями вступу та конкурентними перевагами навчання за освітньо-професійною програмою «Туризм» на землевпорядному факультеті ЛНАУ, навчальною інфраструктурою та обладнанням.

Випускники коледжу відвідали Музей історії ЛНАУ та Музей Степана Бандери. Було організовано екскурсію територією студентського містечка, під час якої випускники коледжу оглянули стадіон, гуртожиток, їдальню. Майбутні фахівці сфери туризму висловили вдячність за отриману цікаву інформацію і позитивні враження від організації заходу та особливостей навчального процесу у Львівському національному аграрному університеті.