1 січня 2020 року уся свідома українська громадськість буде відзначати 111-ту річницю з дня народження видатного політичного діяча України, провідника ОУН Степана Андрійовича Бандери.
З цієї нагоди колектив викладачів факультету агротехнологій і екології відвідав Історико-меморіальний музей та родинну садибу Степана Бандери в с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області.
Розповідь екскурсовода про трагічну та жертовну долю всієї родини Степана Бандери до глибини душі зворушила всіх відвідувачів.
У Львівському національному аграрному університеті також діє Музей Степана Бандери, який являється центром національно-патріотичного виховання молоді. Музеї активно співпрацюють, тому працівники Історико-меморіального музею зі Старого Угринова подарували брошуру про їхній музей та листівки із зображенням родинного обійстя і залів Музею Степана Бандери у ЛНАУ.