Ще задовго до свята Миколая Львівський національний аграрний університет розпочинає традиційні акції милосердя «Стань помічником святого Миколая» та «Миколай для самотніх. Вони чекають!». Метою акцій є збір та приготування подарунків і речей першої необхідності дітям та сиротам, а також людям похилого віку, які проживають в інтернатах.
Ми дуже хочемо, щоб до кожної дитини в Україні прийшов святий Миколай незалежно від статків батьків, щоб кожна дитина повірила в чудеса. Тому підтримуємо й батьків із бідних родин, які не мають за що втілили в реальність листи своїх дітей до свята Миколая.
1 грудня була надіслана посилка жінці із Горохова (Волинська область). Пані Мальвіна звернулася із проханням допомогти їй продуктами харчуванням, одягом та засобами гігієни, адже вона сама виховує 5 дітей (чоловік помер).

Ми щиро дякуємо всім, хто вже долучився до акцій милосердя.

Закликаємо не бути байдужими!

До 18 грудня ще приймаються пожертви та відбувається збір речей (одяг та взуття), засобів гігієни, побутової хімії, солодощів тощо.
Місце збору: Інформаційний відділ, головний корпус ЛНАУ, 2 поверх, 247 кабінет.