Багато уваги викладачі приділяють вихованню учнівської молоді. Їх робота спрямована на виховання в учнів почуття патріотизму, духовності, моралі, гуманістичних принципів, культури поведінки.
В рамках відвідин Львівського національного аграрного університету 18 травня студенти Екологічного коледжу разом з викладачем кафедри туризму Юлією Боруцькою побували у Музеї Степана Бандери. Екскурсію провела Антоніна Білик та розповіла про історію створення музею, ознайомила з експонатами та закликала активно долучатися до дослідницької  праці.
Також відвідувачі були ознайомлені із навчальним процесом у ЛНАУ, спеціальностями та умовами вступу. Студенти щиро подякували, залишили подячні слова у книзі відгуків Музею та пішли на прогулянку через дендропарк університету до пам’ятника Степану Бандері.