5 жовтня 2002 року у Дублянах перед Академічним корпусом постав у бронзі пам’ятник великому синові українського народу, славетному провіднику українських національно-визвольних змагань ХХ століття Степанові Бандері.

Як відомо, саме тут, у Дублянах, на рільничо-лісовому факультеті у 1928–1933 рр. навчався Степан Бандера. І сьогодні, проходячи повз пам’ятник Степанові Бандері, молодь задумується про те, що йде тими ж стежками, якими у свої студентські роки ходив наш національний лідер.
Пам’ятник створено з ініціативи ректора ЛНУП, академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського, який у такий неспокійний час взяв на себе відповідальність за здійснення цієї великої справи, адже вшанування національних героїв – це запорука розбудови і становлення незалежної держави.
Пам’ятник притягує до себе національно свідомих громадян не тільки нашого краю, але й усієї України, а також численних гостей з-за кордону.
Львівський національний університет природокористування пишається своїм славним випускником!