Напередодні свята Стрітення Господнього 13 лютого в стінах Львівського національного університету природокористування було проведено майстер-клас із виготовлення та декорування стрітенської свічки. Всі охочі зібралися у Музеї Степана Бандери, щоби виготовити свою унікальну свічку з натуральної вощини. Організаторами заходу були інформаційний центр та Центр академічного капеланства ЛНУП.
Стрітенська свічка – головний атрибут цього свята, вважається, що це не просто сувенір, а сильний оберіг. Студенти продемонстрували цікаві ідеї у виборі декору стрітенських свічок. Кожен учасник майстер-класу оригінально задекорував свою свічку.
Готові свічки можна придбати в музеї Степана Бандери 14 лютого з 10 години. Кошти зі всіх проданих свічок будуть передані на потреби ЗСУ.
15 лютого о 8:00 в університетському храмі пройде святкова літургія, під час якої відбудеться освячення свічок.