3 листопада в Музей Степана Бандери завітали учні 9-10 класів Львівської середньої школи №37 з поглибленим вивченням французької мови. В музеї відвідувачі уважно слухали екскурсію, під час якої переглянули виставлені експонати й архівні документи. В ході екскурсії слухачі ставили багато запитань, на які з задоволенням відповідала директор Музею Степана Бандери Антоніна Ковалів. Хлопців і дівчат особливо зацікавила колекція відзнак і нагород українських військ ХХ століття.

Також учні завітали до Музею історії університету. Розповідь директора Музею Юрія Токарського про шлях від рільничої школи до національного аграрного університету надзвичайно зацікавила учнів, і вони серйозно замислилися над здобуттям вищої освіти у ЛНАУ.

Учням дуже сподобались екскурсії, вони щиро подякували працівникам музеїв, а також залишили найкращі побажання у книгах відгуків. На завершення зустрічі юні відвідувачі зробили фото на згадку.