27 березня 2019 року відбулось засідання Вченої ради університету.

Важливим питанням порядку денного було питання щодо присвоєння почесного звання Doctor Honoris Causa ЛНАУ Митрополиту Епіфанію – Митрополитові Київському і всієї України, Предстоятелю Православної церкви України. Вчена рада Львівського національного аграрного університету одноголосно прийняла позитивне рішення щодо присвоєння цього почесного звання.

Також Вчена рада прийняла рішення про присвоєння звання «Почесний професор ЛНАУ» Митрополитові Львівському Макарію, Архієрею Православної церкви України, керуючому Львівською єпархією ПЦУ та Митрополитові Львівському та Сокальському Димитрію, Архієрею Православної церкви України, керуючому Львівською та Сокальською єпархією.

На засіданні Вченої ради було розглянуто ряд інших питань, а саме:

1. Про стан і перспективи роботи факультетів університету (доповідали декани факультетів та голова комісії доцент О.Я. Микула);
2. Про інформаційно-наукове забезпечення навчального процесу (доповідала директор наукової бібліотеки Л.А. Пинда та голова комісії доцент С.В. Сиротюк);

3. Про вибори на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр: економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, управління проектами та безпеки виробництва, дизайну архітектурного середовища;
4. Про присвоєння вченого звання науково-педагогічним працівникам ЛНАУ:

- професора кафедри землеустрою Роману Михайловичу Курильціву,

- доцента кафедри землеустрою Роману Михайловичу Ступеню,

- доцента кафедри менеджменту Галині Ігорівні Тибінці,

- доцента кафедри енергетики Михайлу Івановичу Бабичу,

- доцента кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Андрію Ярославовичу Здобицькому.

На засіданні Вченої ради також було розглянуто низку оперативних питань, що стосуються діяльності університету.