3 червня 2021 року відбулось засідання Вченої ради Львівського національного аграрного університету з наступним порядком денним:
1. Про підготовку до вступної кампанії 2021–2022 н.р.
Доповідали:
- декан факультету агротехнологій і екології Володимир Бальковський;
- декан факультету будівництва та архітектури Андрій Мазурак;
- в.о. декана факультету механіки та енергетики Степан Ковалишин;
- в.о. декана економічного факультету Володимир Ковалів;
- в.о. декана землевпорядного факультету Наталія Стойко.
2. Про внесення змін до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському національному аграрному університеті у 2021 році.
Доповідала: відповідальний секретар приймальної комісії Юлія Голячук.
Також було розглянуто поточні питання: рекомендовано до друку вісім навчальних посібників, чотири монографії та ряд практикумів і словників; затверджено тему дисертації для здобуття наукового ступеня доктора наук та інші питання щодо діяльності університету.

Після завершення засідання Вченої ради ректор, академік НААНУ Володимир Снітинський вручив подяку за сумлінну та багатолітню працю ексголові Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного аграрного університету Галині Східницький, побажавши їй здоров’я та успіхів у подальшій науково-педагогічній роботі.