1 грудня 2021 року відбулось засідання Вченої ради університету, на якому розглядались наступні питання:
• Про стан дотримання академічної доброчесності в частині функціонування системи запобігання та виявлення академічного плагіату.
Доповідали: керівник НМВЗЯВО Олег Микула та перший проректор Віталій Боярчук.
• Про проєктну, грантову діяльність, реалізацію програм національної і міжнародної співпраці та комерціалізацію науково-дослідної роботи у Львівському національному аграрному університеті.
Доповідав проректор з наукової роботи Ігор Яців.
• Про затвердження тем дисертаційних робіт для здобуття ОС «Доктор філософії».
• Про присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам університету.
З метою ознайомлення усіх учасників освітнього процесу зі змінами у «Положенні про процедуру впровадження антиплагіатної системи в Львівському національному аграрному університеті» та «Положенні про академічну доброчесність у Львівському національному аграрному університеті» до засідання Вченої ради через онлайн-платформу Zoom мали змогу долучитись директори фахових коледжів та усі науково-педагогічні працівники університету.

За результатами розгляду питань порядку денного було прийнято ряд концептуальних рішень щодо покращення системи забезпечення академічної доброчесності та щодо підвищення результативності проєктної, грантової та науково-дослідної діяльності у Львівському національному аграрному університеті.
Також за результатами таємного голосування на засіданні Вченої ради було прийнято рішення про присвоєння вчених звань:
- професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Ігорю Яціву;
- доцента кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого – Олесі Бінерт;
- доцента кафедри технології та організації будівництва – Софії Бурчені та Андрію Регушу;
- доцента кафедри машинобудування – Сергію Березовецькому;
- доцента кафедри геодезії та геоінформатики – Івану Рою;
- доцента кафедри агрохімії та ґрунтознавства – Оксані Гаськевич;
- доцента кафедри туризму – Оксані Березівській та Юлії Боруцькій.