27 грудня 2021 року відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів ОС «Магістр». З вітальним словом виступив ректор Львівського національного аграрного університету академік НААНУ, професор, доктор біологічних наук Володимир Васильович Снітинський. Після цього до зачитання наказу про випуск студентів ОС «Магістр» Львівського національного аграрного університету було запрошено головного вченого секретаря університету Ірину Михайлівну Федів. Також ректор університету нагородив найкращих студентів грамотами. На завершення офіційної частини заходу пролунав студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя», а також зі словами подяки пролунали виступи студентських лідерів – випускників Ірини Тимків та Дмитра Барановського.
Святкова концертна програма розпочалась виконанням Гімну університету Народною хоровою капелою ЛНАУ «Джерела Розточчя». Продовжив розважальну програму Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» з вокально-хореографічною картинкою «Карпатські візерунки». Наступною пролунала композиція «Шум» з репертуару гурту «Go_A» у виконанні Народного ансамблю «Троїсті музики». Після цього аспірант Михайло Іващенко та капелан Іван Венгрин виконали композицію «Три поради». Далі прозвучала пісня «Я так хочу до тебе» у виконанні гурту «7’s Sky». Продовжили концерт студенти факультету управління, економіки та права Олександр Патроник і Марія Буткевич композицією «Діаманти із очей». Ну і на завершення урочистого засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів ОС «Магістр» аспірант Михайло Іващенко та Народна хорова капела «Джерела Розточчя» виконали композицію «Заспіваймо пісню за Україну».