Перше засідання Вченої ради ЛНАУ в 2020–2021 навчальному році відбулось 31 серпня 2020 року. З метою забезпечення належних умов соціального дистанціювання засідання відбувалось у приміщенні актового залу.

Основними питаннями порядку денного засідання були:

- Про організацію освітнього процесу у Львівському національному аграрному університеті у 2020–2021 н.р.

Доповідав перший проректор В.М. Боярчук.

- Про вибори кандидатів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету.

Інформувала головний учений секретар І.М. Федів.

- Про присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам університету.

Інформувала головний учений секретар І.М. Федів.

На початку засідання голова Вченої ради, академік НААНУ В.В. Снітинський проаналізував особливості цьогорічної вступної кампанії та визначив основні завдання університету стосовно вдосконалення навчальної, наукової, виховної і господарської роботи у 2020–2021 навчальному році.

Перший проректор В.М. Боярчук озвучив накази ректора університету щодо підготовки до нового навчального року та основні норми Тимчасового положення про організацію освітнього процесу у Львівському національному аграрному університеті в період пандемії, зумовленої COVID-19.

Обрання за конкурсом відбувалось шляхом таємного голосування, для належної організації якого на засіданні було утворено лічильну комісію у складі 5 осіб. Підсумки голосування відображені у протоколах лічильної комісії.

На присвоєння вченого звання було подано документи від наступних науково-педагогічних працівників:

- Анатолія Миколайовича Тригуби (претендента на присвоєння вченого звання професора кафедри інформаційних систем та технологій);

- Оксани Богданівни Булик (претендентки на присвоєння вченого звання доцента кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу);

- Наталії Ярославівни Лопотич (претендентки на присвоєння вченого звання доцента кафедри екології);

- Тетяни Ігорівни Поверляк (претендентки на присвоєння вченого звання доцента кафедри обліку та оподаткування).

За результатами таємного голосування Вчена рада ухвалила рішення присвоїти вчене звання усім його здобувачам.

Вітаємо здобувачів вченого звання та бажаємо їм успішного рішення на засіданні Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України.

Також на засіданні Вченої ради було розглянуто ряд поточних справ діяльності університету.