18 вересня 2023 року студенти групи Арх-11 спільно зі своїм наставником Анжелою Кузою побували на екскурсії у м. Львові. Під час виїзної виховної години вони ознайомилися з архітектурою древнього міста Лева, а також відвідали виставку «Модуль тимчасовості» на площі Гасина. В основі запропонованого до огляду тимчасового культурного простору – спеціальна конструкція, яка складається із 27 модулів, де представлено твори сучасного мистецтва. Зокрема, це полотна, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи 28 митців з України, Франції, США, Швейцарії, Південної Кореї, Португалії, Іспанії, Індії, Албанії.

Студентам-архітекторам особливо заімпонувала мета цього одного з найбільших артпроєктів року – допомогти у відновленні культурних об’єктів, які постраждали від воєнних дій, за допомогою мистецтва та культури привернути ще більше уваги світу до України та культурних проєктів, які реалізуються попри війну, а також підтримати бажання в усіх продовжувати жити, творити та боротись.