30 жовтня 2023 р. на кафедрі гуманітарної освіти відбувся методичний семінар на тему «Особливості ведення електронного документообігу у ЛНУП. Робота з MS Teams і OutLook». Семінар проводила доцент кафедри Марина Лазарева, яка ознайомила колег з програмними продуктами, до яких викладач отримує доступ разом із корпоративною поштою, пояснила особливості заповнення робочої документації, ведення службового листування, налаштування функцій пересилання листів на особисту пошту, оформлення звітів про виконану роботу тощо. Учасники семінару з’ясували для себе багато проблемних моментів, зокрема деякі аспекти ведення електронного журналу, заповнення індивідуального плану викладача та подальшого звітування щодо виконання запланованих видів робіт, розміщення методичних видань у ВНС ЛНУП Moodle, формування посилань для звіту тощо. Результати проведеної роботи свідчать про прогрес у процесі освоєння викладачами новітніх технологій, які сьогодні активно впроваджуються в освітній простір.