1 березня 2024 року в сесійній залі Рудківської міської ради відбулася краєзнавча конференція «Шлях слави і пам’яті від прадідів до правнуків». Її провело Всеукраїнське товариство «Самбірщина» ім. гетьмана Петра Сагайдачного, головою якого є Ігор Бегей – доктор політичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри гуманітарної освіти Львівського національного університету природокористування. Активними співорганізаторами й учасниками заходу були Рудківська міська рада (голова – Іван Лозинський, заступниця – Світлана Ференц), Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича (директор Ігор Соляр). Учасниками конференції були представники інтелігенції, громадськості, священники ПЦУ, УГКЦ, РКЦ Рудківщини. Зі змістовними науковими повідомленнями виступили краєзнавці краю, науковці згаданого інституту, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету природокористування, учасники товариства «Самбірщина». З-поміж інших доповідей присутніх зацікавила презентація доцента, завідувача кафедри будівельних конструкцій ЛНУП Олександра Гнатюка – про проєкт відновлення Палацу Фредрів-Шептицьких. За словами голови товариства «Самбірщина» Ігоря Бегея, конференція показала, що Рудківщина – справді багатий і цікавий край, а його сучасники творять і пишуть сторінки нової історії України, у тому числі на полі бою з московською ордою. Захист незалежності й цілісності території держави народжує героїв, патріотів, які заслуговують на неабияку пошану та увічнення пам’яті про них. Голова Рудківської ТГ Іван Лозинський зазначив, що конференція досягла своєї мети, і матеріали виступів її учасників увійдуть до майбутнього збірника «Рудківський край: від давніх часів до сьогодення». Окрім потужного наукового заходу, вдалося здійснити профорієнтаційні заходи у школах м. Рудки. Зокрема, Ігор Іванович Бегей та Олександр Терентійович Гнатюк провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками, де майбутніх абітурієнтів було проінформовано про основні умови та правила вступної кампанії, переваги навчання за освітніми програмами «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування» і «Дизайн», комфортні умови проживання, зручне розташування студмістечка, а також про створені університетом сприятливі умови для розвитку культурного і спортивного життя студентів.