У межах Днів України в Люблянському університеті (Словенія) 23-24 лютого 2024 року в заочній формі було проведено Міжнародну студентську наукову конференцію «Interaction of the experience of post-Yugoslav and Ukrainian areas: cultural, linguistic, literary, artistic, historical, and journalistic aspects / Взаємодія досвіду пост’югославського та українського простору: культурні, мовні, літературні, мистецькі, історичні, журналістські аспекти», яку для обдарованих українських студентів організував Центр українсько-європейського наукового співробітництва. Вітаємо учасницю гуртка «Плекання рідної мови» студентку факультету будівництва та архітектури Олену Деберну (Арх-31), тези якої (англійською мовою) на тему «The role of music in the Ukrainian resistance / Роль музики в українському опорі» було прийнято та опубліковано в збірнику тез конференції. Вітаємо Оленку і бажаємо не зупинятися на досягнутому!