Відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» у Львівському національному аграрному університеті.

На розгляд комісії надійшло 37 студентських наукових робіт.

На підставі оцінювання конкурсних робіт під час І етапу (рецензування) другого туру Конкурсу до участі у другому етапі допущено 31 студентську наукову роботу. Автори цих робіт отримають запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 28-29 березня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті в м. Дубляни Жовківського району Львівської області. Студенти матимуть змогу зробити наукову доповідь і в процесі дискусії захистити результати своїх досліджень.